Як вимкнути McAfee Internet Security

Доволі часто буває так, що занадто "пильний" антивірус починає заважати своєму користувачу зайвими "підозрами" відносно якихось файлів, що запущені програмами або відкритих у браузері інтернет-сторінок. У разі, коли ви впевнені, що користуєтесь абсолютно безпечним контентом, перевіреними веб-ресурсами і програмним забезпеченням, то в таких випадках "захисника" краще вимкнути на деякий час. У різних антивірусних ПЗ ці можливості реалізовані у різний спосіб. У випадку з McAfee Internet Security це робиться так.

Відключення McAfee Internet Security через меню налаштувань

Для того, щоб перейти в меню налаштувань, потрібно відкрити трей (панель в правому нижньому кутку, де містяться дата, годинник і значок мережі) і натиснути правою клавішею миші на значок антивіруса (червоний щит с буквою "М"). Потім перейдіть до опції "Змінити параметри".

Далі почергово відключайте спочатку антивірусний сканер (опція Сканування у реальному часі), а потім файрвол (опція "Міжмережевий екран").

Вимкнення захисту у реальному часі

Відключення Сканування в реальному часі

Оберіть відповідну опцію в налаштуванні Змінити параметри, а також у вікні антивірусного сканера, що відкрилось. Натисніть кнопку Вимкнути.

Клавіша Вимкнути

Далі в інформаційному віконці виберіть час, коли ви бажаєте відновити дію цієї функції антивірусу. Після цього ще раз підтвердіть свої наміри, натиснувши кнопку Вимкнути.

Час вимкнення

Відключення Міжмережевого екрану

Ще раз відкрийте трей (системний лоток) і натисніть правою клавішею миші на значок McAfee ("червоний щит"). В меню, що з’явилось, знову оберіть функцію Змінити параметри, а потім оберіть пункт Міжмережевий екран.

Вимкнення Міжмережевого екрану

Потрапивши до розділу з його налаштуваннями, натисніть на клавішу Вимкнути, і в інформаційному віконці оберіть параметри відновлення його роботи. Після цього ще раз підтвердіть власне рішення, натиснувши клавішу Вимкнути.

Клавіша Вимкнути для  Міжмережевого екрану

Час вимкнення Міжмережевого екрану

Обговорення