Як завантажувати програми?

Інструкція!

Ми зробили все максимально просто і зрозуміло, але деякі моменти неможливо було випустити, не зашкодивши функціональності. Тому просимо зрозуміти і вибачити:)

Скористайтесь пошуковою формою на сайті у верхньому правому кутку екрану.

Після того, як ви знайшли потрібну програму, необхідно перейти до списку файлів цієї програми. Для цього необхідно натиснути кнопку Зв'язки.

Тепер ви за пів кроку до програми. На сторінці, що з’явиться, будуть представлені посилання на файли. Ваше завдання – обрати з них потрібне. У разі, якщо заплутались, натисніть на першу у списку. Іноді файл обведений рамкою, тоді передбачається завантаження саме його. На цій сторінці можуть бути файли для різних версій операційної системи, портативні і версії для встановлення, русифікатори тощо.

Натисніть на обране посилання. Після цього повинно початися скачування файлу програми. При цьому з’явиться вікно завантаження програми, в якому, як правило, вам потрібно буде обрати папку для зберігання. Після скачування вам потрібно буде увійти у зазначену папку і знайти завантажений файл. У разі якщо скачування не відбувається, а ви бачите якісь незрозумілі сторінки з інтернета або нічого не бачите, це є приводом для повідомлення редакторам нашого сайту про помилку. Скоріш за все розробники програми змінили назву файлу або перенесли його. Ці зміни будуть внесені до каталогу.

Якщо ви не можете знайти файл після скачування і не знаєте що робити, то спробуйте знайти його в папці «Мої документи» або Завантаження.

Якщо файл має вигляд someprogram.rar або someprogram.zip – це архів, всередині якого лежить програма. Вам доведеться встановити архіватор, щоб дістати її звідти. Спробуйте скористатися WinRAR або 7-Zip – після їх встановлення завантажений файл легко відкриється.

В кожній програмі є розділ питань і відповідей. На всі поставлені питання ми намагаємось відповідати у той же день.

Якщо у вас є питання щодо роботи сайту - пишіть в коментарі.

Вдалих вам скачувань!

З повагою, mydiv.net

Обговорення
Макс написав(ла):
Вбудована тільки Англійська мова для озвучування, а вказано, що є й українська!, як налаштувати український голос?, підкажіть, будь ласка.
Дякую.
Гість написав(ла):
як активувати дану програму? редактори відкриваються, але просять про ключ. який використано при вході?, дякую.
Гість написав(ла):
Я подобрал пароль к архиву с третьего раза. Думайте.)
Гість написав(ла):
Який ключ захисту до см секюріті?
Гість написав(ла):
пише "Файл образу диска". А як установити? Дякую.
Євгеній написав(ла):
У вас пише, що програма українською. Але при встановленні вона російською. Чому так?
Гість написав(ла):
Не відкривається ((( пише - не удается открыть файл.